IHSM7832PJ181L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM7832PJ181L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM
Fitxak: IHSM7832PJ181L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
IHSM7832PJ181Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM7832PJ181L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 29890 pcs Datuen fitxa IHSM7832PJ181L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-7832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 180µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 180µH Unshielded Inductor 1.3A 399 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 399 mOhm Max Uneko balorazioa 1.3A
Uneko - Saturazioa 480mA