IHSM7832ER220L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER220L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM7832ER220L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD
Fitxak: IHSM7832ER220L.pdf
  • Mezua
IHSM7832ER220Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM7832ER220L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35368 pcs Datuen fitxa IHSM7832ER220L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-7832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 541-1569-2
IHSM7832ER220L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 3.8A 54 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 54 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.8A Uneko - Saturazioa 1.2A