IHSM5832RF4R7L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832RF4R7L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD
Fitxak: IHSM5832RF4R7L.pdf
  • Mezua
IHSM5832RF4R7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832RF4R7L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31418 pcs Datuen fitxa IHSM5832RF4R7L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 4.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Inductor 7.4A 23 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 23 mOhm Max Uneko balorazioa 7.4A
Uneko - Saturazioa 2.8A