IHSM5832PJ2R2L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832PJ2R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD
Fitxak: IHSM5832PJ2R2L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
IHSM5832PJ2R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832PJ2R2L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2UH 8.5A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 33567 pcs Datuen fitxa IHSM5832PJ2R2L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-5832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 8.5A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 15 mOhm Max Uneko balorazioa 8.5A
Uneko - Saturazioa 4A