IHSM5832ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER331L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832ER331L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM
Fitxak: IHSM5832ER331L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IHSM5832ER331Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832ER331L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 330UH 590MA 1.42 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36860 pcs Datuen fitxa IHSM5832ER331L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-5832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 590mA 1.42 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.42 Ohm Max Uneko balorazioa 590mA
Uneko - Saturazioa 380mA