IHSM5832EB5R6L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM5832EB5R6L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 7A 24 MOHM SMD
Fitxak: IHSM5832EB5R6L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
IHSM5832EB5R6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM5832EB5R6L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 5.6UH 7A 24 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31172 pcs Datuen fitxa IHSM5832EB5R6L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
estali Unshielded Series IHSM-5832
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.285" (7.24mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Inductor 7A 24 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 24 mOhm Max Uneko balorazioa 7A
Uneko - Saturazioa 2.6A