IHSM4825PJ2R2L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825PJ2R2L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD
Fitxak: IHSM4825PJ2R2L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IHSM4825PJ2R2Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825PJ2R2L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 32521 pcs Datuen fitxa IHSM4825PJ2R2L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 5.7A 29 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 29 mOhm Max Uneko balorazioa 5.7A
Uneko - Saturazioa 2.9A