IHSM4825ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM4825ER331L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825ER331L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM
Fitxak: IHSM4825ER331L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Mezua
IHSM4825ER331Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825ER331L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 330UH 370MA 2.51 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45610 pcs Datuen fitxa IHSM4825ER331L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IHSM-4825
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 370mA 2.51 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2.51 Ohm Max Uneko balorazioa 370mA
Uneko - Saturazioa 280mA