IHSM4825EB1R0L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM4825EB1R0L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD
Fitxak: IHSM4825EB1R0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IHSM4825EB1R0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM4825EB1R0L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31101 pcs Datuen fitxa IHSM4825EB1R0L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IHSM-4825
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 8.6A 13 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 13 mOhm Max Uneko balorazioa 8.6A
Uneko - Saturazioa 4.1A