IHSM3825PJ331L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHSM3825PJ331L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM
Fitxak: IHSM3825PJ331L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IHSM3825PJ331Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHSM3825PJ331L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 330UH 270MA 5.07 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 26661 pcs Datuen fitxa IHSM3825PJ331L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IHSM-3825
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.225" (5.72mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 270mA 5.07 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 5.07 Ohm Max Uneko balorazioa 270mA
Uneko - Saturazioa 230mA