IHD3ER563L
Dale / VishayDale / Vishay
IHD3ER563L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3ER563L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 56K 15% ER E2
Fitxak: 1.IHD3ER563L.pdf2.IHD3ER563L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Mezua
IHD3ER563Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3ER563L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 56K 15% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27548 pcs Datuen fitxa 1.IHD3ER563L.pdf2.IHD3ER563L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
estali Unshielded Series IHD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 56mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 56mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 38 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 38 Ohm Max Uneko balorazioa 100mA
Uneko - Saturazioa 80mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IHD660
IHD660
fabrikatzaileak: Power Integrations
deskribapena: GATE DRIVER CORE SCALE-1 1700V