IHD3BH182L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD3BH182L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-3 1.8K 15% B08
Fitxak: 1.IHD3BH182L.pdf2.IHD3BH182L.pdf
  • Mezua
IHD3BH182Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD3BH182L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-3 1.8K 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37125 pcs Datuen fitxa 1.IHD3BH182L.pdf2.IHD3BH182L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 1.8mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 1.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max Uneko balorazioa 600mA
Uneko - Saturazioa 420mA