IHD1RR151L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD1RR151L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-1 150 15% R16
Fitxak: 1.IHD1RR151L.pdf2.IHD1RR151L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Mezua
IHD1RR151Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD1RR151L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-1 150 15% R16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45132 pcs Datuen fitxa 1.IHD1RR151L.pdf2.IHD1RR151L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 330 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 330 mOhm Max Uneko balorazioa 870mA
Uneko - Saturazioa 600mA