IHD1BH562L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD1BH562L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-1 5.6K 15% B08
Fitxak: 1.IHD1BH562L.pdf2.IHD1BH562L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IHD1BH562Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD1BH562L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-1 5.6K 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17147 pcs Datuen fitxa 1.IHD1BH562L.pdf2.IHD1BH562L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 5.6mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 11.2 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA
Uneko - Saturazioa 100mA