IHD1BH2R7L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHD1BH2R7L
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHD-1 2.7 15% B08
Fitxak: 1.IHD1BH2R7L.pdf2.IHD1BH2R7L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IHD1BH2R7Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHD1BH2R7L fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHD-1 2.7 15% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17155 pcs Datuen fitxa 1.IHD1BH2R7L.pdf2.IHD1BH2R7L.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
estali Unshielded Series IHD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 14 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 14 mOhm Max Uneko balorazioa 4.2A
Uneko - Saturazioa 4.3A