IHB6BV680K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB6BV680K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-6 68 10% B40
Fitxak: IHB6BV680K.pdf
  • Mezua
IHB6BV680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB6BV680K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-6 68 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3278 pcs Datuen fitxa IHB6BV680K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 1.500" (38.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Wirewound Inductor 20.5A 9 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max Uneko balorazioa 20.5A