IHB6BV221K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB6BV221K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-6 220 10% B40
Fitxak: IHB6BV221K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
112 pcs
  • Mezua
IHB6BV221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB6BV221K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-6 220 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2913 pcs Datuen fitxa IHB6BV221K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
estali Unshielded Series IHB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 1.500" (38.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 11.6A 28 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 28 mOhm Max Uneko balorazioa 11.6A