IHB5BV4R7M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB5BV4R7M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-5 4.7 20% B40
Fitxak: IHB5BV4R7M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
112 pcs
  • Mezua
IHB5BV4R7Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB5BV4R7M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-5 4.7 20% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5947 pcs Datuen fitxa IHB5BV4R7M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 1.450" (36.83mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 29.5A 3 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 3 mOhm Max Uneko balorazioa 29.5A