IHB4BV180K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB4BV180K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-4 18 10% B40
Fitxak: IHB4BV180K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
112 pcs
  • Mezua
IHB4BV180Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB4BV180K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-4 18 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7205 pcs Datuen fitxa IHB4BV180K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.600" Dia (40.64mm)
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 1.030" (26.16mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 18µH Unshielded Wirewound Inductor 16.9A 8 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 8 mOhm Max Uneko balorazioa 16.9A