IHB2BV222K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IHB2BV222K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IHB-2 2.2K 10% B40
Fitxak: IHB2BV222K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
IHB2BV222Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IHB2BV222K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IHB-2 2.2K 10% B40 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12140 pcs Datuen fitxa IHB2BV222K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.825" Dia (20.96mm)
estali Unshielded Series IHB
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 130°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 2.2mH
Altuera - Eserita (Max) 0.840" (21.34mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 1.54 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 1.54 Ohm Max Uneko balorazioa 800mA