IDCS5020ER390M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCS5020ER390M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH SMD
Fitxak: IDCS5020ER390M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IDCS5020ER390Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCS5020ER390M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 39UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99819 pcs Datuen fitxa IDCS5020ER390M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
estali Shielded Series IDCS-5020
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard