IDCP3020ER151M
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDCP3020ER151M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM
Fitxak: IDCP3020ER151M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
IDCP3020ER151Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDCP3020ER151M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274095 pcs Datuen fitxa IDCP3020ER151M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series IDCP-3020
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 640 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 640 mOhm Max Uneko balorazioa 580mA