IDC2512ER151M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IDC2512ER151M
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Fitxak: IDC2512ER151M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IDC2512ER151Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IDC2512ER151M fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160911 pcs Datuen fitxa IDC2512ER151M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series IDC-2512
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2512 (6432 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max 2512 (6432 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA
Uneko - Saturazioa 270mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IDC2512ER221M
IDC2512ER221M
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: FIXED IND 220UH 200MA 3.11 OHM