EB71S-SB2260V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EB71S-SB2260V
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156
Fitxak: EB71S-SB2260V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EB71S-SB2260Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EB71S-SB2260V fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4371 pcs Datuen fitxa EB71S-SB2260V.pdf
Bukaera Solder Series EB7S
Irakurri Single Pitch 0.156" (3.96mm)
Packaging Bulk Beste izenak EB71S-B22SGV T02
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio / Bay / Errenkada kopurua 22 Posizio kopurua 44
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Generoa Female Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)