D55342K07B120JRWSV
Dale / VishayDale / Vishay
D55342K07B120JRWSV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342K07B120JRWSV
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206
Fitxak: D55342K07B120JRWSV.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D55342K07B120JRWSVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342K07B120JRWSV fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 18123 pcs Datuen fitxa D55342K07B120JRWSV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 120 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak D55342K07B120JRWSV-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 120 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film