D55342E07B191AMWS
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B191AMWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B191AMWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 191 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B191AMWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D55342E07B191AMWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B191AMWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 191 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15571 pcs Datuen fitxa D55342E07B191AMWS.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 191 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak D55342E07B191AMWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 191 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film