D55342E07B124ART5
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B124ART5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B124ART5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B124ART5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D55342E07B124ART5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B124ART5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 45468 pcs Datuen fitxa D55342E07B124ART5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 124 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1135-1685-2
1135-1685-2-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 124 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D55342E07B123BRWS
D55342E07B123BRWS
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 123K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 15822 pcs
Deskarga: D55342E07B123BRWS.pdf
RFQ
D55342E07B124AR
D55342E07B124AR
fabrikatzaileak: TT Electronics/IRC
deskribapena: RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1206