D55342E07B100AMWS
Dale / VishayDale / Vishay
D55342E07B100AMWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D55342E07B100AMWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206
Fitxak: D55342E07B100AMWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D55342E07B100AMWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D55342E07B100AMWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16943 pcs Datuen fitxa D55342E07B100AMWS.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak D55342E07B100AMWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film
Konposizio Thin Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D550HEXCOL
D550HEXCOL
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: COLLAR HEX SCREW D550
Stockean: 23530 pcs
Deskarga:
RFQ
D55342E07B100ART5
D55342E07B100ART5
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206
Stockean: 38365 pcs
Deskarga: D55342E07B100ART5.pdf
RFQ
D550
D550
deskribapena: SOLDERING GUN 200W 260W 120V
Deskarga: D550.pdf
D550PK3GAC
D550PK3GAC
Deskarga:
D550PK
D550PK