CW02C2R000JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C2R000JS70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW02C2R000JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 3.25W 5% AXIAL
Fitxak: CW02C2R000JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CW02C2R000JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW02C2R000JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2 OHM 3.25W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 352524 pcs Datuen fitxa CW02C2R000JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Series CW Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 3.25W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWB-2.0TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound