CW02B900R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02B900R0JS70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW02B900R0JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 900 OHM 3.75W 5% AXIAL
Fitxak: CW02B900R0JS70.pdf
  • Mezua
CW02B900R0JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW02B900R0JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 900 OHM 3.75W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 286213 pcs Datuen fitxa CW02B900R0JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Series CW Erresistentzia 900 Ohms
Energia (Watts) 3.75W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWC-900TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 900 Ohms ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound