CW010750R0JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010750R0JS73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW010750R0JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 750 OHM 13W 5% AXIAL
Fitxak: CW010750R0JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CW010750R0JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW010750R0JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 750 OHM 13W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 144757 pcs Datuen fitxa CW010750R0JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Series CW Erresistentzia 750 Ohms
Energia (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWE-750TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 750 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound