CW0104R700JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CW0104R700JS73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW0104R700JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 13W 5% AXIAL
Fitxak: CW0104R700JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CW0104R700JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW0104R700JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7 OHM 13W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 135980 pcs Datuen fitxa CW0104R700JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Series CW Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWE-4.7TR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound