CW01035R00JB12
Dale / VishayDale / Vishay
CW01035R00JB12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW01035R00JB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 35 OHM 13W 5% AXIAL
Fitxak: CW01035R00JB12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CW01035R00JB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW01035R00JB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 35 OHM 13W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55853 pcs Datuen fitxa CW01035R00JB12.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Series CW Erresistentzia 35 Ohms
Energia (Watts) 13W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 35 Ohms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound