CW01034R80KE123
Dale / VishayDale / Vishay
CW01034R80KE123 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW01034R80KE123
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 34.8 OHM 13W 10% AXIAL
Fitxak: CW01034R80KE123.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CW01034R80KE123ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW01034R80KE123 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 34.8 OHM 13W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66778 pcs Datuen fitxa CW01034R80KE123.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Series CW Erresistentzia 34.8 Ohms
Energia (Watts) 13W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 34.8 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound