CW01015K00JR69
Dale / VishayDale / Vishay
CW01015K00JR69 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW01015K00JR69
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 15K OHM 13W 5% AXIAL
Fitxak: CW01015K00JR69.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CW01015K00JR69ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW01015K00JR69 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 15K OHM 13W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64585 pcs Datuen fitxa CW01015K00JR69.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Series CW Erresistentzia 15 kOhms
Energia (Watts) 13W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound