CW0014K700JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW0014K700JS70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CW0014K700JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 5% AXIAL
Fitxak: CW0014K700JS70.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CW0014K700JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CW0014K700JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7K OHM 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 190460 pcs Datuen fitxa CW0014K700JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Series CW Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CWA-4.7KTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 350°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±5% Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound