CSC12B03100KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC12B03100KGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC12B03100KGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 6 RES 100K OHM 12SIP
Fitxak: CSC12B03100KGPA.pdf
  • Mezua
CSC12B03100KGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC12B03100KGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 6 RES 100K OHM 12SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 44077 pcs Datuen fitxa CSC12B03100KGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 12-SIP Tamaina / dimentsioa 1.190" L x 0.098" W (30.23mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 400mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 12-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 6 Pin kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Deskribapen zehatza 100k Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 12-SIP Zirkuitu mota Isolated