CSC10A03100RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A03100RGEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC10A03100RGEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP
Fitxak: CSC10A03100RGEK.pdf
  • Mezua
CSC10A03100RGEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC10A03100RGEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187431 pcs Datuen fitxa CSC10A03100RGEK.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Beste izenak CSC100EE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 5
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 100 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP