CSC10A01470RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A01470RGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC10A01470RGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP
Fitxak: CSC10A01470RGPA.pdf
  • Mezua
CSC10A01470RGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC10A01470RGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 96469 pcs Datuen fitxa CSC10A01470RGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 470
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 10-SIP Beste izenak CSC10A01470RGPA-ND
CSC470DD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 9
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 470 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP