CSC09A01220KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A01220KGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC09A01220KGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP
Fitxak: CSC09A01220KGPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC09A01220KGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC09A01220KGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 87280 pcs Datuen fitxa CSC09A01220KGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 9-SIP Tamaina / dimentsioa 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 220k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 9-SIP Beste izenak CSC220KX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 9 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 220k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP