CSC08B011K50GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08B011K50GPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC08B011K50GPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP
Fitxak: CSC08B011K50GPA.pdf
  • Mezua
CSC08B011K50GPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC08B011K50GPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 57837 pcs Datuen fitxa CSC08B011K50GPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 1.5k
Power Elementu bakoitzeko 250mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Deskribapen zehatza 1.5k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP Zirkuitu mota Bussed