CSC08A0333R0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A0333R0GPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC08A0333R0GPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
Fitxak: CSC08A0333R0GPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC08A0333R0GPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC08A0333R0GPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 80033 pcs Datuen fitxa CSC08A0333R0GPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 33
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak CSC08A0333R0GPA-ND
CSC33R
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 33 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 8-SIP