CSC08A03249RFEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A03249RFEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC08A03249RFEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 249 OHM 8SIP
Fitxak: CSC08A03249RFEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC08A03249RFEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC08A03249RFEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 249 OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174085 pcs Datuen fitxa CSC08A03249RFEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 249
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak CSC249S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 249 Ohm ±1% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP