CSC08A01330RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08A01330RGEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC08A01330RGEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP
Fitxak: CSC08A01330RGEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC08A01330RGEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC08A01330RGEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82017 pcs Datuen fitxa CSC08A01330RGEK.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 330
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 8-SIP Beste izenak CSC330N
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 7
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP