CSC07A0147K0GEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC07A0147K0GEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC07A0147K0GEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP
Fitxak: CSC07A0147K0GEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CSC07A0147K0GEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC07A0147K0GEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183056 pcs Datuen fitxa CSC07A0147K0GEK.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 7-SIP Tamaina / dimentsioa 0.690" L x 0.098" W (17.53mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 47k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 7-SIP Beste izenak CSC47KJ
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 6
Pin kopurua 7 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 47k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 7-SIP