CSC06A032K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A032K20GPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC06A032K20GPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP
Fitxak: CSC06A032K20GPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CSC06A032K20GPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC06A032K20GPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 89162 pcs Datuen fitxa CSC06A032K20GPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6-SIP Tamaina / dimentsioa 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 2.2k
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SIP Beste izenak CSC06A032K20GPA-ND
CSC2.2KH
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 3
Pin kopurua 6 Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Deskribapen zehatza 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP