CSC06A03120RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A03120RGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC06A03120RGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP
Fitxak: CSC06A03120RGPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CSC06A03120RGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC06A03120RGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 77845 pcs Datuen fitxa CSC06A03120RGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6-SIP Tamaina / dimentsioa 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 120
Power Elementu bakoitzeko 300mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 3 Pin kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm)
Deskribapen zehatza 120 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Zirkuitu mota Isolated