CSC06A01470KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A01470KGPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSC06A01470KGPA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP
Fitxak: CSC06A01470KGPA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CSC06A01470KGPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSC06A01470KGPA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 100651 pcs Datuen fitxa CSC06A01470KGPA.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6-SIP Tamaina / dimentsioa 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Series CSC Erresistentzia-ratioa-Drift ±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 470k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SIP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 5 Pin kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm)
Deskribapen zehatza 470k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Zirkuitu mota Bussed