CRCW25129R09FNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25129R09FNEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW25129R09FNEG
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 9.09 OHM 1% 1W 2512
Fitxak: CRCW25129R09FNEG.pdf
  • Mezua
CRCW25129R09FNEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW25129R09FNEG fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 9.09 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1874990 pcs Datuen fitxa CRCW25129R09FNEG.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Series CRCW Erresistentzia 9.09 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak CRCW2512 200 9R09 1% E67 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 9.09 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film