CRCW2010976RFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010976RFKEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2010976RFKEF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 976 OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW2010976RFKEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
CRCW2010976RFKEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2010976RFKEF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 976 OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2484793 pcs Datuen fitxa CRCW2010976RFKEF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 976 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CRCW2010 100 976R 1% E02 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 976 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW2010976RFKEFHP
CRCW2010976RFKEFHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 976 OHM 1% 1W 2010